phone-handle+38 (050) 44 44 184

phone-handle+38 (044) 536 14 14

phone-handle+38 (044) 531 14 74

aico@aico.com.ua

Обратная связь

Висіваюча секція серії «3000»
“Точний висів” KINZE означає точний контроль заглиблення, оптимальна відстань між насінням і максимальне проростання в умовах мінімально оброблених та необроблених полів.

Принцип роботи сівалки: хвилястий диск (култер) підготовлює ґрунт в зоні рядка, висів насіння на задану глибину забезпечується дводисковими сошниками з подвійними колесами – копірами глибини. Насіння потрапляє в створену сошником V-образну борозду. Прикотуючі V-подібні колеса
ущільнюють ґрунт в зоні рядка і залишають пухкий валик землі на поверхні, створюючи сприятливий для проростання контакт насіння і ґрунту.

Це сприяє швидким і рівномірним сходам. Кожна висіваюча секція сівалки автономно налаштовується на певну глибину і тиск на ґрунт. Пружинний паралелограмний механізм приєднання секцій до рами забезпечує копіювання поверхні поля в широких межах.

kinze висіваюча секція серіі 3000

Висіваюча секція серії «3000» це надійність перевірена часом!
  • Чотири пружини навантаження забезпечують надійне притискання секції до ґрунту.
  • Култер, жорстко закріплений до висіваючої секції забезпечує постійне копіювання рельєфу одночасно з усією секцією.
  • Важкий зварний остов секції впевнено тримає глибину і грамотно розподіляє вагу секції. Витримує великі бокові навантаження
  • Об’єм бункера для насіння 67 літрів, тобто дві посівних одиниці.

Пневматичний притискач це ще більш контрольований процес висіву на задану глибину (опція на сівалках 3600, 3700 моделей).

 

kinze бункер для добрив

kinze внесення добрив

Внесення добрив

Для внесення мікродобрив/мікрогранульованих хімікатів встановлюеться додатковий бункер з окремою дозуючою системою. Опція розпосюджується на всі моделі, не встановлюється на секції інтерпланту.

 НАВІСНЕ ОБЛАДНАННЯ
 

kinze-disk-01kinze-disk-03kinze-disk-02Хвилястий диск ø40 см надійно подрібнює рослинні рештки й готує рядок для формування борозни дводисковим сошником. Доступні 13 хвильові диски з шириною обробітку 1,9 см, 8 хвильові диски з шириною обробітку 2,5 см. Та диск з рівним краєм.

Розгортачі рослинних решток (опція) монтується перед хвилястими дисками (або замість них) на висіваючій секції для розчищення простру перед ними, мають зубчасті колеса ø30,48 см.

 
Широкий вибір V - подібних прикотуючих коліс
kinze-v-01 kinze-v-02 kinze-v-03

Гумові прикотуючі колеса

Чавунні прикотуючі колеса

Зубчасті пластикові прикотуючі колеса