АІКо на Agroexpo 2018

Цьогоріч 26 до 29 вересня Аграрна індустріальна компанія в Кропивницькому на Agroexpo 2018 презентувала дюжину агрегатів. Спеціалісти АІКо консультували, відповідали на питання відвідувачів, акцентували увагу на перевагах обладнання. А клієнти мали можливість поділитися один з одним накопиченим досвідом.
Традиційно в експозиції були представлені Kinze, Kuhn, Salford.
З лінійки обладнання Kuhn відвідувачі мали можливість ознайомитися з важкою механічною зерновою сівалкою SDM 27/29, дисковою вакуумною сівалкою точного висіву Maxima 2 TRS, полунавісним восьмикорпусним плугом Multy-Leader та восьмирядною сівалкою точного висіву Planter 3 Select.
Під час виставки не залишився непоміченим ексклюзивний агрегат вертикального обробітку ґрунту Salford RTS I-2124, який цього року був доукомплектований бункером VALMAR 6056. Що до існуючих переваг RTS дозволило додати і одночасне внесення сухих мінеральних добрив або посіву сидератів.
Крім цього, від канадського виробника сільськогосподарської техніки Salford було представлено високопродуктивний причіпний штанговий розкидач Valmar Airflo 8608 та щільователь 9200.
Головною новацією стенду АІКО став прототип нової моделі 24 рядної вакуумної сівалки точного висіву Kinze 4800.

Дана сівалка виготовлена спеціально для європейського споживача. Її відмінні риси: центральний бункер для добрив, два центральних бункера для насіння, цільнолита чавунна секція. Сівалка відмінно показує себе в дуже важких умовах, на великій швидкості, для традиційної і мінімальної обробки ґрунту.
Як і раніше, допомога з вибором, консультації і обслуговування клієнтів є невід’ємною рисою роботи АІКо!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *